Muži A

říjen 2020

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
Neděle 11. říjen 2020, 10:30, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 1. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
2:4
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
Florbal Primátor Náchod B
Neděle 11. říjen 2020, 15:00, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 1. kolo
Florbal Primátor Náchod B
3:4
Orel Rtyně v Podkrkonoší

leden 2021

HAGA Pardubice
Sobota 9. leden 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 10. kolo
HAGA Pardubice
9.1.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Orel Přelouč
Sobota 9. leden 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 10. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
9.1.
Orel Přelouč

únor 2021

FBK Piráti Sokol Chrudim
Sobota 6. únor 2021, 10:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 13. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
6.2.
FBK Piráti Sokol Chrudim
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sobota 6. únor 2021, 15:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 13. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL
6.2.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FbC Skuteč
Neděle 14. únor 2021, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga mužů - skupina 4, 11. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
14.2.
FbC Skuteč
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
Neděle 14. únor 2021, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga mužů - skupina 4, 11. kolo
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
14.2.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FbC Hradec Králové B
Neděle 28. únor 2021, SH Chrudim
Regionální liga mužů - skupina 4, 16. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
28.2.
FbC Hradec Králové B
SOKOLI Pardubice U50/B
Neděle 28. únor 2021, SH Chrudim
Regionální liga mužů - skupina 4, 16. kolo
SOKOLI Pardubice U50/B
28.2.
Orel Rtyně v Podkrkonoší

březen 2021

HAGA Pardubice
Sobota 13. březen 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 18. kolo
HAGA Pardubice
13.3.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Florbal Primátor Náchod B
Sobota 13. březen 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 18. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
13.3.
Florbal Primátor Náchod B
FbC Titáni USK Pardubice
Neděle 28. březen 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 19. kolo
FbC Titáni USK Pardubice
28.3.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 28. březen 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 19. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
28.3.
TJ Sokol Dvůr Králové nL