Muži B

Rezerva mužského Áčka se poprvé v sezóně představila na domácí palubovce. V prvním utkání proti Chlumci nad Cidlinou se skóre přelévalo ze strany na stranu. Nutno podotknout, že padaly opravdu krásné branky, díky kterým zápas skončil smírně 6:6. Ve druhém utkání s Českou Skalicí není o čem psát, soupeř poctivě bránil a trestal. Mužské Béčko bohužel podalo špatný výkon a prohrálo 1:6. Další dvojutkání sehraje rezerva v neděli 15. října v náchodské Plechárně, kde změří své síly s rezervou Jaroměře a třetím týmem z Náchoda.

Odkaz na fotogalerii: Muži B, zápasy Regionální ligy mužů, 30.09.2023 | Zonerama.com

Starší žáci

Starší žáci A zavítali k prvním utkáním této sezóny 28. září a 1. října do Pardubic. Postupně se utkali s Jičínem, Všestary, Pardubicemi a Trutnovem. V prvním zápase jim po vyrovnaných dvou třetinách nevyšla třetí třetina a Jičínu bohužel podlehli. Další utkání ale dotáhli do vítězného konce a ve třetím koši se umístili na krásném druhém místě. Ve stejné dny odehráli svá utkání i starší žáci B v České Skalici. Pro většinu kluků to byla premiéra ve hře na velkém hřišti (5+1). Je určitě spousta věcí, na kterých musí do budoucna zapracovat. Děkujeme svěřencům za reprezentaci.

Starší žákyně

Prvního října odehrály naše starší žákyně svůj první turnaj na domácí půdě. Chceme holky pochválit, že i v tak malém počtu předvedly skvělý výkon. Holky si zahrály hned 3 utkání, a to proti Dvoru Králové n/L, Hostinnému a Lanškrounu. Děkujeme také rodičům, kteří po celou dobu holky podporovali.