Muži B

Mužská rezerva se v neděli vydala do okresního města Trutnov. Nejprve změřili síly se Všestary B. Bohužel ani koncová hra v šesti a zlepšení koncovka na body nestačila, a tak muži prohráli 7:6. Druhý zápas muže čekal tým z chvostu tabulky - Česká Skalice. Dostačující výkon na zisk tří bodů znamenal výhru 10:7 pro naše borce.

Juniorky

Naše junky mají za sebou úspěšný výjezd do Kolína, kde se chtěly přiblížit prvnímu místu v tabulce v utkání proti Jičínu. Rumcajsovy svěřenkyně držely krok s našimi Orlicemi jen jednu třetinu a pak už to bylo v rukách našich holek, které odváží vysokou výhru 9:2.

Dorostenci

Dorostenci za 7. I tak by se dal nazvat předposlední turnaj letošní sezóny v České Třebové.

Pozdní omluva Sionu znamenala kontumaci v náš prospěch a tak jsme sehráli zápas jak proti Jablonnému, tak navíc s týmem z Hostinného.

Obě utkání se nesla v podobném duchu, i přes slušné nasazení, rozhodovala naše přehnaná týmovost a po dvou třetinách ztráty 1:3 a 2:4. O tom, jak tým funguje ukázaly právě závěrečné části obou zápasů. Proti Jablonnému kanonáda a výhra 9:4, proti Hostinnému remíza 4:4.