V prvním utkání vyzvaly v pomyslném derby TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem, ve kterém již od začátku dominovaly. Napovídá tomu i fakt, že všechny tři hrané třetiny vyhrály. Orlice si z utkání odnesly tři body po výhře 7:1.

Druhé utkání proti HAGA Ladies Pardubice se neslo v takměř podobném duchu. Totožné byly i vítězné třetiny až na jednu, která skončila remízou. Jediným znatelným rozdílem při pohledu na skóre utkání bylo, že se domácímu celku podařilo vsítit tři branky. I tak si ale Orlice i z druhého utkání připsaly tři body po výhře 7:3.

Se šesti body se ženy nacházejí na druhém místě druholigové tabulky. Další dvojutkání sehrají Orlice na domácí palubovce v sobotu 21. října. V 9 hodin vyzvou FbC Skuteč a v 13:30 FBK Jičín. Přijďte ženy podpořit a pomoci jim svými hlasivkami za dalšími šesti body.