V sobotním klání, 21. října, přijel do Orlovny nepříjemný soupeř z Liberce. V minulém roce se mužům podařilo Panthers na domácí palubovce deklasovat, nicméně venkovní utkání mělo úplně jiný průběh. Očekávání byla tedy nejistá.

Do utkání vstoupilo domácí mužstvo s velkou fazónou. Takměř po celý její průběh dominovali Orli ve všech herních stránkách. V první desetiminutovce se domácí dokázali prosadit celkem dvakrát. Brankový účet utkání otevřel Vojta Rusín (1:0), o pár vteřin později navýšil skóre Mára Weinelt (2:0). Do konce třetiny se stav utkání ještě dvakrát změnil. Obě branky byly v režii opět domácího celku. Prosadil se kapitán Míra Kábrt (3:0), druhou branku v utkání pak přidal Mára Weinelt (4:0). Domácí neobdrželi žádnou branku a to hlavně díky výbornému výkonu Honzy Beneše.

Ve druhé třetině byl scénář takměř totožný. Domácí se neustále dostávali do brankových situací a hosté hrozili takměř jen z brejkových situací. Orlům se podařilo během druhé periody odskočit až na DEVÍTIBRANKOVÝ ROZDÍL, střelecky a jmenovitě se prosadili na ose Matěj Labík - Mára Weinelt (hattrick hero!) - opět Mára Weinelt - Filip Kulda - a Vojta Rusin (druhá branka) (9:0). Hostům se i přece jen za nepříznivého stavu podařilo vstřelit svou první branku v utkání v samém závěru třetiny (9:1).

Ve třetí třetině se hra vcelku vyrovnala. Hosté se prosadili v úvodu poslední části (9:2). Nicméně i domácím se konečně podařilo pokořit dvouciferný brankový příděl, když se POPÁTÉ v utkání prosadil Mára Weinelt (10:2). Do konce základní části hosté jen korigovali skóre utkání na konečných 10:3.

Muži tedy potvrdili svou neporazitelnost a nadále bez ztráty kytičky kralují s 20 body po 7 utkáních Divizi C. Nyní je čeká zasloužená týdenní pauza. Nicméně za 14 dní je čeká nabitý víkend v podobě dvou utkání. Nejdříve 4. listopadu vyzvou na domácí palubovce druhý celek divize — rezervu Náchoda, a v neděli se představí v utkání proti nováčkovi divize — rezervě superligové Sparty.