V něděli 19. září přicestovaly do Rtyně hráčky z FBC Dobruška k utkání 3. kola 1. ligy žen.

První třetina byla z pohledu skóre tou nejpříznivější. Ve velmi vyrovnané části se rtyňským ženám podařilo skórovat dvakrát a soupeři pouze jednou. A tak na světelné tabuli svítilo po ukončení této části skóre 2:1 pro domácí mužstvo.

Druhá třetina patřila gólově hostujícím hráčkám, kterým se podařilo vsítit celkem tři branky. Ženám se skórovat nepodařilo, a tak domácí vstupovaly do poslední části s dvoubrankovým mankem.

Třetí třetina byla brankově vyrovnaná, každá z obou golmanek lovila zpoza svých zad míček jednou.

I tak s výsledkem 3:5 i předvedenou hrou jsou ženy i trenér velmi spokojeni. Dokázaly se totiž vyrovnat velmi kvalitnímu soupeři.

Hned další víkend vyzvou ženy ve 2. kole poháru ČF celek z Podještědí, konkrétněji FBC Liberec, a to v sobotu 24. září od 13:00 na domácí palubovce v Orlovně.