Přesně po šesti dnech se ženy opět postavily proti Židenicím. Na brněnské půdě prohrály rtyňské ženy o pět branek v poměru 7:2, avšak v odvetě se jednalo o velmi vyrovnanou partii.

První perioda přinesla branky až ve své druhé půli. Brankový účet otevřely Židenice při svém oslabení. Každopádně svou přesilovou hru dokázaly domácí ženy zužitkovat i ve svůj prospěch. Ihned, po 23 vteřinách, byl stav utkání vyrovnaný. Další branky na sebe nechaly pár minut čekat. Na druhou branku domácích našel vzápětí soupeř odpověď a po první siréně byl stav utkání nerozhodný.

I v druhé třetině se oba dva celky prosadily. Opět se jako první prosadil hostující celek. Následoval ale totožný scénář z první třetiny a domácím se v zápětí podařilo srovnat krok se soupeřem a srovnat stav utkání. Do konce třetiny se již žádný z celků nedokázal prosadit a tedy i po druhé části se odcházelo do šaten za nerozhodného stavu.

Vstup do poslední části vyšel opět lépe hostujícímu celku. Na čtvrtou branku hostů však, jak bylo zvykem v tomto utkání, našly rtyňské svěřenkyně odpověď. A to hned dvoubrankovou! Poprvé v utkání šel domácí celek do vedení. Naneštěstí, i přes výborný výkon domácích, se Židenicím podařilo nejdříve srovnat stav utkání, ale nakonec i zlomit jej na svou stranu.

Z vyrovnaného utkání, které skončilo 5:6, i podruhé berou všechny tři body Židenice.

V druhém víkendovém utkání přivítaly rtyňské ženy na domácí palubovce celek FBŠ Hummel Hattrick Brno, který se jim podařilo během výjezdního utkání porazit 4:5.

Ženám se povedl vstup do utkání lépe. Ve čtvrté minutě šly totiž do vedení. Vyrovnaná třetina plná fyzických kontaktů a vyloučení nechala na druhou branku docela dlouho čekat. V přesilové hře se Brňankám podařilo srovnat stav utkání. Z brankového hlediska to bylo pro tuto třetinu vše a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Druhá třetina byla zejména v režii hostů, co se například vstupu do této části týče. Moravanky dokázaly vstřelit dvě slepené branky ihned v samotném úvodu druhé periody. Dvoubrankový náskok hostující ženy dokázaly ještě v závěru této části navýšit. Rtyňské ženy dobývaly svatyni hostů bezúspěšně, a proto se po druhé siréně odcházelo do šaten za stavu 1:4.

S rychlými brankami v úvodu třetin jako by se roztrhl pytel. Ženy navázaly na úspěšný vstup z první třetiny a dokázaly vsítit rychlou branku, a to po 31 vteřinách. Hattrick však dokázal utkání stále korigovat, navíc se mu podařilo odskočit na čtyři branky. Čtyřbrankové manko se domácím nepodařilo úplně smazat. I dvě branky domácích v závěru třetiny nestačily na kýžené body.

I nedělní utkání nabídlo velmi vyrovnaný duel, který však opět dopadl lépe pro celek hostů. Po prohře 4:6 si ženy z víkendového dvojutkání nepřipisují bohužel ani bod.

Kalendářní rok uzavřou rtyňské svěřenkyně na domácí půdě v neděli 18. prosince. V pomyslném derby přivítají v Orlovně od 14 hodin celek FBC Dobruška.