Juniorky

Junky stále bez prohry.

Výjezd do Pardubic dne 29. ledna byl pro naše děvčata úspěšný a připisují si dalších šest bodů do tabulky. Nad domácím týmem HAGA Pardubice bylo z naší strany zbytečné drama, jelikož netrefování prázdných branek nás skoro stálo výsledek. Nakonec jsme výhru výsledkem 4:3 zajistili pět minut před koncem.

Ve druhém utkání jsme si nad Jičínem nacvičili hezké herní kombinace, což nám přineslo i hezké góly a výsledkem 8:3 jsme završili nedělní den. Nyní nám o skóre uniká 1. místo v tabulce, takže konec sezóny bude ještě vypjatý.

Dorostenci

Dorostenci mají za sebou další ligové kolo. I přes to, že dorostenci soupeře z Dobrého v prvním utkání deklasovali, je čekalo o poznání těžší utkání. Do třetí třetiny vyrovnané utkání rozhodli kupou branek v poslední části a utkání vyhráli 6:2. Proti rezervě Orlicka-Třebovska jim utekl začátek utkání. Každopádně i přes zlepšený výkon soupeře marně dotahovali a prohráli 2:6.

Mladší žáci

V neděli odehráli naši mladší žáci domácí turnaj. Děkujeme všem za předvedené výkony a rodičům za podporu.

Přípravka

V neděli 29. ledna se přípravka zúčastnila turnaje v Hradci Králové. V počtu sedmí děti jsme odehráli 5 zápasů. Všichni si turnaj moc užili a u dětí byly vidět velké pokroky.