Junioři

V sobotu 26.11.2022 odehráli junioři další kolo 2. ligy.

V prvním zápase se utkali s týmem z Letohradu. Proti týmu, který zaparkoval svých 5 hráčů před branku a čekal jenom na brejky se jim bohužel výsledkově nezadařilo. Prohráli smolně o gól v poměru 4:3.

Druhý zápas už byl o poznání florbalovější a s Jaroměří zase pro změnu nebyli schopni vsítit branku, a tak zaslouženě prohráli vysoko 7:0. Doufejme, že se jim v dalším kole nebude tolik lepit smůla na paty.

Starší žáci

Další zápasy za sebou mají starší žáci. Kluci z B týmu sehráli nejlepší turnaj sezony, nabrali hromadu zkušeností, porazili Českou Skalici a zapsali dvě remízy!

Forma Áčka nebere konce, po postupu z pátého a posléze ze čtvrtého koše, ovládli i ten třetí a míří o patro výš.

Mladší žákyně

Mladší žákyně mají za sebou další úspěšný turnaj, a to v Jičíně, kde se jim povedlo dát v každém zápase góly. Jeden dokonce vyhrály vysokým rozdílem. Těší se už na další turnaj, který bude 11.12. na domácí palubovce v Orlovně!

Elévové

V sobotu 26.11. vyrazili naši elévové do nové sportovní haly v Dobrušce. Ve dvou kolech sehráli utkání s týmy FBC Dobruška, FBC Hradec Králové a FBC Trutnov DTJ.

Na celém turnaji se soustředili na držení balónku a rychlý postupný útok. Starší kluci přidali krásné kombinace. Z turnaje jedou s dobrým pocitem, jelikož předvedli krásnou hru a plnili pokyny trenérů. Už se velmi těší na další turnaj v Hořicích.