Junioři

V sobotu 1.10. 2022 hráli naši junioři první turnaj sezóny, a to hned na domácí půdě.

V prvním zápase jsme změřili síly s borci z IBK Holice. Zápas měl celkem jednoznačný průběh a naši celkem s přehledem zvítězili 6:0.

Druhý zápas jsme proti juniorům náchodské rezervy rozehráli v podobném duchu, ale bohužel jsme ve druhé třetině polevili a pustili soupeře do hry. Ten postupně vyrovnal hru i skoré. Třetí třetina už byla vyrovnaná, a dokonce se nám povedlo dát rozhodující gól, ale do vlastní branky, a tak po vyrovnaném zápase byl šťastnější Náchod.

Děkujeme divákům za jejich podporu.

Starší žáci

První ligová utkání odehráli naši starší žáci. V letošní sezoně jsme nově představili dva týmy. Zkušenější kluci v Holicích odehráli povedená utkání, ve kterých dominovali. Výsledkem byla tři vítězství, jedna smolná remíza a především postup o koš výše.

Druhý tým, doplněný o mladší žáky, přijel sbírat zkušenosti do Přelouče. Kluci vstřelili spousty branek, získali cenný bod do ligové tabulky a turnaj si parádně užili!

Všem hráčům patří díky za super reprezentaci a rodičům za dopravu na utkání.

Mladší žákyně

Mladší žákyně mají za sebou první zápasy sezóny v Jičíně. Zvládly 4 utkání, ve kterých se postupně zlepšovaly. Těšíme se na další turnaje.