Výsledek prvního utkání: Prague Tigers 9:5 Orel Rtyně v Podkrkonoší (branky v třetinách: 3:1, 2:1, 4:3). Střelci utkání: 0:1 Kábrt, 1:1 Navrátil, 2:1, Boušek, 3:1 Mochan, 4:1 Navrátil, 5:1 Heřmanský, 5:2 Jansa, 5:3 Hebelka, 5:4 Kuře, 6:4 Wojnar, 7:4 Wojnar, 8:4 Navrátil, 8:5 Petera, 9:5 Navrátil.

Poslední utkání roku 2021 jsme odehráli 19. 12. v Praze na palubovce lídrů Divize B Prague Tigers. Věděli jsme, že to bude jedno z nejtěžších utkání, co nás za sezonu čeká a taky jsme se na něj náležitě připravili. Bohužel jsme doplatili na pět zbytečných vyloučení, které dokázal soupeř stoprocentně využít. Ve hře „5 na 5“ jsme nebyli rozhodně horším týmem a odjížděli jsme sice bez bodu, ale se vztyčenou hlavou. Kaňka na zápase bylo zranění našeho beka Vernera a přeji mu brzké uzdravení!

Výsledek druhého utkání: FBC Kutná Hora 9:0 Orel Rtyně v Podkrkonoší (branky v třetinách: 4:0, 1:0, 4:0). Střelci 1:0 Špaček, 2:0 Spurný, 3:0 Špaček, 4:0 Jedlička, 5:0 Petrásek, 6:0 Rejna, 7:0 Spurný, 8:0 Spurný, 9:0 Vojtěch.

V prvním utkání v roce 2022 nás čekala Kutná Hora 9. 1. V prvním utkání této sezony jsme se doma radovali z výhry 5:3. Bohužel v tomto utkání nás nejvíce brzdila produktivita. Až na prvních 15 minut první třetiny jsme kontrolovali hru, drželi balonek a vytvářeli si mnoho šancí. Ani ve vyložených „tutovkách“ se nám skórovat nepodařilo (dokonce jsme soupeře přestříleli) a s tím se špatně vyhrávají zápasy. Soupeř po zbytek zápasu hrozil hlavně z brejků a ty se mu dařilo proměňovat. Alespoň taková dobrá zpráva na závěr, do zápasu nastoupila jedna z našich zraněných opor Míra Kuře.

Výsledek třetího utkání: Orel Rtyně v Podkrkonoší 12:6 Floorball Club Falcon (branky v třetinách: 4:2, 4:2, 4:2). Střelci utkání: 1:0 Vacek, 2:0 Bureš, 3:0 Kábrt, 3:1 Pospíšil, 4:1 Bureš, 4:2 Škrdla, 5:2 Balcar, 6:2 Bureš, 6:3 Pajer, 7:3 Bureš, 7:4 Nejedlý, 8:4 Vacek, 8:5 Beer, 9:5 Vejrek, 10:5 Weinelt, 11:5 Jansa, 12:5 Vacek, 12:6 Škrdla.

První domácí utkání v roce 2022 nás čekal soupeř z Mělníka, kde jsme v prvním střetnutí prohráli po prodloužení a měli jsme jim co vracet. Už od začátku jsme se chopili vedení a to jsme do konce utkání nepustili. Celou dobu jsme kontrolovali hru a až na menší výpadky, kdy jsme soupeři darovali pár gólů, to byl parádní výkon od našich borců a 3 důležité body zůstávají zaslouženě doma.