Muži A včera sehráli divizní utkání s FBC Panthers Liberec, které skončilo vítězně pro náš celek.

Výsledek zápasu: Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:4 FBC Panthers Liberec (branky ve třetinách: 4:0, 1:1, 2:3). Střelci utkání: 1:0 Balcar, 2:0 Labík, 3:0 Téra, 4: Hebelka, 5:0 Vejrek, 5:1 Král, 6:1 Petera, 6:2 Hiadlovský, 6:3 Král, 6:4 Burkoň, 7:4 Weinelt.

V prvních dvou třetinách jsme byli jasně lepším týmem, začali jsme velice aktivně, dominovali jsme na míčku, vytvářeli si šance, které jsme proměnili, a i proto bylo skóre po první třetině 4:0 a po druhé 5:1. Ve třetí třetině jsme bohužel polevili a soupeř začal dotahovat. V posledních minutách při nás stálo i trochu štěstíčko, když soupeř trefil dvakrát tyč. Na konci zápasu Weinelt potvrdil vítězství pro domácí trefou do prázdné branky.

Muži A se zatím nachází na prvním místě tabulky divize skupiny B!

Střelce poslední branky utkání, Marka Weinelta, jsem si dnes pozval k sobě do pozápasového okénka. Staronová posila, která oblékala dres superligových Sokolů Pardubice.

Ahoj Marku. Po dlouhé době ses vrátil domů a zahrál si v rtyňské orlovně před fanoušky svého mateřského klubu. Jaký pocit bylo být po dlouhé době orlem a ne sokolem?

Pocit byl nepopsatelný a jsem moc rád, že jsem se mohl vrátit do svého mateřského klubu a hrát za něj.

V zápase sis připsal jeden gól, který byl spíš jen taková kosmetická úprava skóre a byl jsi i vyhlášen hráčem utkání. Jak bys celkově ohodnotil svůj dnešní výkon?

Svůj výkon bych ohodnotil kladně, v zápase jsem do toho dal maximum a to se ukázalo na tom, že jsem byl vyhlášeným nejlepším hráčem a za gól jsem samozřejmě rád, ale byla to spíš taková jistota pro vítězství a to je nejdůležitější, myslím si, že velice pomáhám týmu svými zkušenostmi ze superligy a myslím si, že kluci mi i věří a jsou rádi, že jsem zpět.

Příští víkend vás čekají TJ Sokol Koberovy, myslíš si, že prodloužíte vaši vítěznou šňůru na 2 utkání?

Vůbec nevím, jak jsou silní nebo jak hrají, ale když podáme stejný nebo ještě lepší výkon jako teď, tak bychom měli navázat na další vítězství.

Děkuji za odpovědi Marku a ať se v sezoně daří!