Junky stále bez prohry!!
Výjezd do Dobrušky nám přinesl šest bodů do tabulky a pokračujeme v dobře rozjeté sezoně.
Nejprve jsme si v oslabené sestavě se dvěmi hračkami na střídání poradili s Kolínem 9:3, kde zaznamenala hattrick Bára Horáková.
V druhém zápase už nás bylo o jednu více, ale bohužel jsme po dvou třetinách prohrávali s HAGOU Pardubice 1:3. Celý zápas vypadal z naší strany jak přesilová hra a bylo otázkou času, kdy ten zápas obrátíme. Naštěstí jsme třetí třetinu zvládli poměrem 4:0 a druhým vítězstvím 5:3 jsme tento den parádně zakončili.
Díky pěknému výkonu našich holek nám v 2. lize juniorek aktuálně patří druhá příčka.

Své druhé kolo odehráli mladší žáci na domácí palubovce. Holky a kluci předvedli velkou chuť, nasazení a početnou diváckou kulisu bavili útočným florbalem.

Děkujeme hráčům, divákům a všem pomocníkům za skvělý turnaj!

V sobotu 22.10. naše přípravka odehrála v domácím prostředí první zápasy letošní sezóny.

Turnaje se zúčastnili nováčci, u kterých jsme si všímali radosti z jejich prvních utkání a neskutečného zápalu do hry.

Děkujeme všem rodičům a fanouškům za podporu a skvělou atmosféru. Děkujeme také všem našim hráčům a hráčkám za účast na prvním ligovém turnaji.

Premiéru si odbyli také noví rozhodčí z rtyňského Orla. Přejeme mnoho úspěchů, zkušeností, sil a kariérního posunu!

Jmenovitě zleva: Křeček Vojtěch, Januš Václav, Hejna Daniel, Hejna Lukáš.