Nástup do první třetiny se ženám vydařil, i přes skutečnost, že se v této části radoval jen soupeř, který dokázal využít svých šancí. Znojemské ženy odskočily na dvoubrankový rozdíl, který si udržely až do první sirény. Domácí celek dobýval branku hostí po celou dobu první třetiny neúspěšně.

Gólové slavnosti se nekonaly ani v nadcházejí, druhé třetině. Jedinou branku této části vstřelily ženy z jihu Moravy a odskočily domácím již na 3 branky.

Do zápasu se ženy vrátily až v závěrečné třetině, kdy se jim podařilo prolomit brankovou bezzubost. Díky aktivnějšímu stylu hry a napadání dostaly hostující celek pod tlak. První branka domácích byla pro ženy odrazovým můstkem, který udržel utkání ve vysokém a vyrovnaném tempu. Brankový náskok soupeře se však nepodařilo snížit, a tak se po dvou vstřelených brankách na obou stranách radoval soupeř z vítězství a ukořistění všech 3 bodů po výhře 2:5.

Po týdenní odmlce čeká ženy nabitý víkend. V sobotu 29. října vyzvou ženy ve rtyňském svatostánku celek z Jihlavy, a to od 14 hodin. Den poté, tj. 30 října v neděli od 18 hodin, přivítají ženy Hradce Králové v pomyslném krajském derby. Přijďte ženy podpořit, ať už na jedno, ale nejlépe na obě domácí utkání za ziskem dalších cenných prvoligových bodů.