O víkendu si naši dorostenci zahráli na domovské půdě! Celý turnaj hodnotí kapitán kategorie dorostu, Šimon Vacek: “Máme za sebou dva velice těžké zápasy proti týmům z čela tabulky, Vysokému Mýtu a Jaroměři. Proti Vysokému Mýtu jsme začali lépe a dostali se do rychlého vedení, na kterém se podíleli i Dan Matyska a Vojta Křeček, kteří si dali svůj premiérový gól v dorostu. Soupeř ale začal ke konci zápasu tlačit, a tak jsem velice rád za výhru 6:4.

Proti Jaroměři jsme do zápasu nastoupili úplně jinak a náš největší problém byl, dostat se na půlku soupeře, i proto se soupeř dostal do vedení 2:0. Avšak na začátku třetí třetiny nás ,,nakopl" gól Matěje Labíka (2+0) a od té doby se výrazně zvýšilo tempo hry. Jaroměř stihla dát ještě jednu branku, ale poté jsme začali hrát naší hru. Minutu před koncem bylo skóre stále vyrovnané, ale Adam Vejrek (1+1) vzal situaci do vlastních rukou, proběhl s balónkem celé hřiště a zakončil.

Moc děkujeme za výbornou atmosféru v hale Orlovna kde naši fanoušci zaplnili celé horní tribuny.”