Přítomní přihlížející si v úvodní periodě počkali patřičně dlouho na úvodní branku. Až v desáté minutě se otevřel brankový účet utkání, kdy se prosadil domácí celek. I přes patřičnou střeleckou dominanci domácích, v poměru 16:3, se ale v této periodě již žádný z celků neradoval. Do šaten odcházely rtyňské Orlice s jednobrankovým mankem.

V druhé periodě nebyla k vidění žádná branka, nicméně i v této části přestřílela Dobruška hostující celek a to v poměru 7:1.

Ihned v úvodu poslední části základní hrací doby se prosadil i celek hostů. Stav utkání byl tedy srovnán na 1:1. Dlouhé minuty této periody se hrálo za nerozhodného stavu. Domácí celek však dokázal prokázat svou kvalitu a třemi slepenými brankami v druhé půli této části převrátil stav utkání na svou stranu a dokráčel si tak k vítězství 4:1.

Ženy každopádně vyhlížejí poslední dvě utkání sezóny na domácí půdě. První z nich se odehraje již následující víkend, v sobotu 11. února, ve kterém Orlice přivítají celek Aligators Šitbořice. Úvodní buly je na programu v 15 hodin.