Výsledek utkání: Florbal Jablonec 4:10 Orel Rtyně v Podkrkonoší (branky v třetinách: 0:4, 1:1, 3:5). Střelci utkání: 0:1 Weinelt, 0:2 Beneš, 0:3 Weinelt, 0:4 Kábrt, 0:5 Šimáně, 1:5 Jarolímek, 2:5 Janíček, 2:6 Labík, 2:7 Kábrt, 2:8 Martinec 2:9 Weinelt, 3:9 Pehlivan, 3:10 Weinelt, 4:10 Koravský.

Poslední zápas v základní části Divize B jsme odehráli 19. 2. 2022. Hlavním cílem si bylo utkání užít, dominovat na balonku, kontrolovat hru a nepouštět soupeře do velkých šancí. První a poslední třetinu jsme tyto cíle plnili celkem dobře, jen bohužel v druhé třetině přišel výpadek koncentrace a soupeř nás místy i přehrával. Nakonec se nám podařilo v pohodě zvítězit, 3 body vezeme spokojeně domů. Dobrou zprávou je, že se vrátil do sestavy po zranění Jakub Martinec a ihned zaznamenal svou premiérovou trefu v mužském A týmu.

Nyní čekáme, jak dopadnou ještě dohrávky posledního kola, protože stále živíme šanci na play-up a kdo by si nechtěl prodloužit sezónu, když je Weinelt při chuti?

P.S. Pokud se do play-up nedostaneme, tak očekávejte v následujících dnech ohlédnutí a zhodnocení uplynulé sezóny s hlavními tvářemi rtyňského A týmu!